Natječaj za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u akademskoj godini 2019./2020. Studentska mobilnost u svrhu obavljanja stručne prakse traje najkraće 2 mjeseca, a najdulje 12 mjeseci. Rok za prijavu je 3. travnja.

Otkrivanjem interaktivne skulpture-brojača na Jadranskom trgu u Rijeci i kratkim prigodnim programom, danas u podne, počelo je odbrojavanje 365 dana do trenutka kada će Rijeka ponijeti prestižnu titulu Europske prijestolnice kulture.

U Narodnoj čitaonici Gradske knjižnice Rijeka održano je otvorenje izložbe “Joyceova Marilyn Monroe”. Nepravedno stigmatizirana svojim tipskim ulogama, Marilyn Monroe svojih je 36 godina života provela glamurozno samo pred okom kamere, dok je privatnost obilježena tragedijom, melankolijom i nesrećom.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjem izdanju Sove info: