Studentska ambulanta na Kampusu

Na Kampusu Sveučilišta potpisan je sporazum o suradnji Doma zdravlja Primorsko-goranske županije i Sveučilišta te je održana primopredaja prostora za ambulantu opće prakse. Ugovor su potpisali rektorica Snježana Prijić Samaržija i ravnatelj Doma zdravlja Vladimir Mozetič.

Pozivaju se svi studenti da se priključe radnim skupinama Student Day Festivala 2019. godine. Zainteresirani se mogu prijaviti te će biti odabrani odlukom članova programskog vijeća.

Studentski zbor u suradnji s udrugom Delta organizira novo izdanje radionice „Od ideje do projekta 2019“. Na radionici će stariji studenti pomagati mlađima u pisanju projektnih prijedloga i osiguranju odgovarajuće novčane pomoći putem Natječaja zbora Sveučilišta.