Zakon o studentskim poslovima stupa na snagu

Nedavno prihvaćen Zakon o studentskim poslovima objavljen je u Narodnim novinama te stupa na snagu 8. studenog.

RiHub nudi besplatan coworking prostor do kraja godine! Svi nezavisni djelatnici u kulturnim, kreativnim i ostalim industrijama koji žive ili privremeno borave u Rijeci, a nemaju jedinstveno mjesto za rad, imaju priliku koristiti prvi ovakav coworking prostor u gradu.

Počele su prijave za 29. Svjetski festival animiranog filma – Animafest Zagreb koji će se održati od 3. do 8. lipnja 2019. u Zagrebu. Svi zainteresirani mogu prijaviti svoj kratki i dugi animirani film završen nakon 1. siječnja 2018. putem online obrasca  koji se nalazi na internetskoj stranici Animafesta.

U sklopu obilježavanja Dana Voje Radoičića u ponedjeljak u restoranu ”Kampus” Studentskog centra Rijeka bit će održano otvorenje izložbe fotografije fotogrupe Sveučilišta u Rijeci “Baltazar”.

Više o ovim temama doznajte u večerašnjem izdanju Sove info: