Recept za uspješno pregovaranje

Na Ekonomskom fakultetu u Rijeci, pod vodstvom doc. dr. sc. Tomislava Galovića, održan je 4. EFRI International Business Workshops, petodnevni međunarodni program na engleskom jeziku koji okuplja strane studente s preddiplomske i diplomske razine studija.

Programom se, koncipiranom od 4 modula, unapređuju poslovna komunikacija, vještine i znanje studenata iz područja međunarodnog poslovanja, što ih čini kompetitivnim na tržištu rada, te rezultira direktnim doprinosom kako za akademsku tako i za cjelokupnu zajednicu. Uspješnim završetkom Programa studenti dobivaju 6 ECTS bodova.

Više o tome ispričali su nam Patricija Dugi, članica organizacijskog tima, Nikolina Konestabo, domaća polaznica, i Jan Reitsma, polaznik iz Nizozemske: