Health for all

Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci započeo 7. međunarodni stručno znanstveni simpozij Health for all?! Društveni angažman te briga o sebi u zdravlju i kroničnim bolestima.

Izložba Pokreti i okreti koja objedinjuje radove studenata Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci – Vlaste Furdek i Zoe Miloša otvorena je u Galeriji SKC. Radovi su sačinjeni od apstraktnih oblika, fragmenata teksta, različitih materijala, ponegdje figurativnih elemenata te stavljaju naglasak na karakter linija, boja i različitost formi.

U nedjelju u Mramornoj dvorani Guvernerove palače održat će se svečano otvorenje 12. Vriska – riječkog sajma knjiga i festivala autora. Svečano otvorenje vodi ceremonijal-majstor Vojo Šiljak i nastupa glazbeni sastav The Siids.