Od sljedeće godine studij logopedije u Rijeci

Od sljedeće akademske godine u Rijeci se počinje provoditi studij logopedije, koji se trenutno izvodi jedino na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u Zagrebu, a potreba za stručnjacima iz tog područja je velika.

Na 16. sajmu obrazovanja održanom u Beogradu sudjelovalo je šest sastavnica Sveučilišta u Rijeci: Pomorski, Ekonomski, Građevinski i Tehnički fakultet te Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu i Fakultet zdravstvenih studija.

Filozofski fakultet u Rijeci pridružio se humanitarnoj akciji za 3. maj prikupljajući suhomesnate proizvode, bezreceptne lijekove i higijenske potrepštine u prizemlju Fakulteta.

Vijest iz regije: Pravni fakultet u Novom Sadu tri godine za redom nije provodio prijemni ispit na mađarskom jeziku, što je potaknulo Savez mađarskih učenika Vojvodine na tužbu za diskriminaciju pripadnika mađarske nacionalne manjine.

Više vijesti poslušajte u Sovi info: