Živio osmi mart!

Pod izrekom “Za život bez nasilja! Jednaka prava i mogućnosti za sve! Živjela jednakost i sloboda! Živio osmi mart!” u Rijeci je Noćnim maršem obilježen Internacionalni Dan Žena. Kratak program održan je na Jadranskom trgu gdje su svoje govore održale govornice udruge PaRiter i njihove gošće

U Auli Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, održat će se otvorenje 18. Tjedna mozga te će tim povodom organizatori najaviti brojna događanja u Tjednu mozga te otvoriti izložbu “Šetnja gradom” autorice Irene Ostojić, više medicinske sestre Klinike za psihijatriju KBC Rijeka.

Potpisivanje ugovora o nastavnoj bazi te ugovora o stručnoj bazi između Pomorskog fakulteta u Rijeci i tvrtki Adriatic Croatia International Club (ACI) i Jadranski pomorski servis (JPS),održati će se u ponedjeljak u 12 sati, u Velikoj vijećnici Fakulteta.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjem izdanju Sove info: