#nzbusiness #enterpreneur #smartkids #consulting

Iz školskih klupa u poduzetničke vode

Da je u Hrvatskoj, unatoč mračnim prognozama, ipak moguće pokrenuti i održati vlastiti „biznis“, dokazuje nam Nikola Zec, brucoš Ekonomskog fakulteta u Rijeci, poduzetnik i vloger.

Nikola je osnivač WorldFood Box-a, brenda koji nudi grickalice i slatkiše iz svih dijelova svijeta, a stižu najviše iz Amerike, Kine, Japana, Nizozemske i Engleske. Također, pokrenuo je agenciju za poduzetničko savjetovanje putem koje mladima nudi savjete i stručno mentorstvo, kako bi im olakšao ulazak u svijet poduzetništva i pronalazak investitora.

#nikolazecbusiness #enterpreneur #nikolazec

Ali njemu ni dva startup-a nisu bila dovoljna, stoga je početkom godine pokrenuo i treći. Riječ je o internet portalu pod nazivom „Gooders News“, koji kako kaže, prenosi isključivo pozitivne vijesti. Cijeli proces pokretanja bit će dokumentiran i dostupan na Nikolinom YouTube kanalu.

Kako je iz školskih klupa odlučio zaplivati u poduzetničke vode, poslušajte u intervjuu: