Brendiranje kulture

Program drugog dana međunarodne konferencije “Brendiranje kulture” koju organizira Rijeka 2020 –Europska prijestolnica kulture u partnerstvu sa Sveučilištem u Rijeci održao se na Filozofskom fakultetu, a obilježile su ga teme kulturnog turizma i brendiranja destinacije.

U subotu, 2. Ožujka u 21 sat, u zgradi Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka, Muzejski trg 1, održat će se14. po redu Humanitarni karnevalski bal. Riječ je o 20. Karnevalskom balu, ali i 14. po redu koji nosi humanitarni predznak.

Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka i Aktivi darivatelja krvi Sv. Nikola – Turnić i Podmurvice organiziraju akciju darivanja krvi u ponedjeljak 04. ožujka od 09,00 do 12,00 sati u prostoru MO Turnić, F. Čandeka 36 B.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjem izdanju Sove info: