Kineski jezik u turizmu za početnike

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci u tijeku su upisi osme generacije polaznika cjeloživotnog obrazovanja baziranih na kineskom jeziku: Kineski jezik u turizmu za početnike i  Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike.Svaki program obuhvaća 60 sati nastave koja se izvodi na kineskom jeziku, a jezik poučavanja je engleski jezik.

Ove nedjelje, na Gatu Karoline Riječke okupit će se najbolje snowboarderice i snowboarderi iz regije na 11. Carnival Snowboard Sessionu.U konkurenciji će se ove godine naći 14 natjecatelja i tri natjecateljice koji dolaze iz Austrije, Hrvatske, Slovenije i Rumunjske.

Odsjek darivatelja krvi Gradskog društva Crvenog križa Rijeka u suradnji s Turističkom zajednicom Rijeka organizira karnevalsku akciju darivanja krvi u subotu 23. veljače 2019. godine od 13,00 do 16,00 sati. Akcija će se održati u Centru za darivanje krvi u Domu Crvenog križa Rijeka, Janka Polića Kamova 32.

Više o ovim vijestima poslušajte u večerašnjem izdanju Sove info: