EU fondovi

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održano je predstavljanje “povlačenja” sredstava iz EU fondova. Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci ”povukao” je oko 1,5 milijuna eura iz različitih EU fondova.

Kampus kreativni tim u okviru programskog pravca ”27 susjedstava” (Rijeka EPK 2020.) nastavlja s upoznavanjem sugrađana i sugrađanki s prostorom i radom sveučilišnog Kampusa i to putem vođenih tura kroz sastavnice Sveučilišta u Rijeci.

Predstava “39 stepenica” Zagrebačkog gradskog kazališta “Komedija” u subotu s početkom u 20 sati gostuje u Centru Gervais. Festival Opatija jedan je od mnogih sudionika iz svih krajeva naše zemlje koji se uključuju u obilježavanje 10. jubilarnog izdanja Noći kazališta.

Više o ovim temama doznajte u večerašnjem izdanju Sove info: