Generation unlimited

Do 2030. Godine bit će 2 milijarde mladih žena i muškaraca koji traže mogućnosti za svijetlu budućnost diljem svijeta.

UNICEFov ambasador i začetnik Love yourself kampanje Kim Namjoon

Obrazovanjem, vještinama i ohrabrenjem, ti mladi ljudi pomoći će transformirati  društvo i zakone.

No, brzo promjenjivo globalno gospodarstvo zahtijeva posebne vještine baš u vrijeme kada je veliki dio edukacijskog sistema nestabilan.

UNICEFova ambasadorica i YouTube zvijezda Lilly Singh

Generation Unlimited okuplja privatne sektore, vlade te internacionalne i lokalne organizacije i  mlade ljude u nadi za pronalaskom rješenja tri glavna izazova tj. pristupa srednjoškolskom obrazovanju, stjecanju vještina potrebnih za zapošljavanje te izjednačenje spolova.

Što studentica riječkog Sveučilišta misli o tome te više o ovoj temi poslušajte u večerašnjem izdanju emisije Viralno: