Dan karijera PFRi, SDF Dj akademija i Smoqua 2

Održan je 5. Dan karijera Pomorskog fakulteta. Više od 75 izlagača studentima je predstavilo svoju djelatnost, a brojni su iskazali i interes za zapošljavanjem novih djelatnika. Dekan fakulteta, prof.  Alen Jugović istaknuo je cilj održavanja Dana karijera: prepoznatljivost studenata na tržištu rada upoznavanjem gospodarstvenika i institucija sa studijskim programima Fakulteta, ali i iskazivanje potrebe za poslom. Dugoročni cilj Fakulteta je da svaki student nakon završetka studija dobije mogućnost zapošljavanja ili barem razgovora za posao, a dolazak ovako velikog broja tvrtki, organizatorima, Pomorskom fakultetu u Rijeci i njegovom Studentskom zboru, potvrđuje da se radi kvalitetno i da su ovakve manifestacije opravdane – rekao je dekan.