Akademski zec, Koncert FFRi i Coca Cola?

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s gradom Kastvom i Riječkim športskim sveučilišnim savezom, organizira 5. trail utrku AKADEMSKI ZEC.

Filozofski fakultet sutra slavi 20. obljetnicu svog postojanja. S obzirom na to, Studentski zbor FFRi odlučio je organizirati razna događanja cijeli tjedan, no kulminacija slavlja dogodit će se sutra, kada se održava koncert.

Za svoj 50. rođendan u Hrvatskoj Coca-Cola uređuje tri suvremeno uređena i opremljena studentska središta na javnim sveučilištima. Suvremeno uređena i opremljena Stanica 50 bit će mjesto na kojemu će mladi imati prigodu slušati predavanja, sudjelovati u radionicama i različitim raspravama, učiti ili raditi na razvojnim projektima i razvijati vlastite zamisli.

Više poslušajte u večerašnjoj Sovi info: