“Behind the scenes: kvaliteta visokog obrazovanja”

U okviru Tjedna fakulteta pri Filozofskom fakultetu u Rijeci održana je radionica “Behind the scenes: kvaliteta visokog obrazovanja”. Studentice pedagogije su prepoznale postojeći problem koji se očituje u maloj stopi odaziva studenata na ankete za evaluaciju kolegija na kraju semestra.

U organizaciji Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci, tim Sveučilišta u Rijeci sudjelovao je na humanitarnoj utrci Wings for Life, održanoj u Zadru u nedjelju, 6. svibnja .Startnu crtu prešlo je 297 sudionika s riječkog Sveučilišta.

HISTORY FILM FESTIVAL, koji se održava ove godine u rujnu, ostvaruje suradnju s riječkim Sveučilištem i studentima. Na Akademiji primjenjene umjetnosti na riječkom Kampusu, delegacija History film festivala odlučivala je o pobjedniku natječaja za izradu festivalske nagrade.

Više o vijestima poslušajte u Sovi info: