Stand-up po prvi put dio SDF-a

Po prvi put u sklopu Student Day Festivala u Rijeku nam dolazi ekipa Studija Smijeha. Studio Smijeha prvi je hrvatski i regionalni klub stand up komedije otvoren 2011. godine, a direktorica i osnivačica je Marina Orsag. Upravo ona i njezini kolege stižu nam u Rijeku u ponedjeljak 14. svibnja kada će s početkom u 20h u Palachu nasmijati i najzahtjevniju publiku.

Ulaznice se mogu preuzeti u klubu mladih uz donaciju od 40kn namjenjenu opremanju studentskih domova u Rijeci. Organizator je Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci u suradnji s LEO klubom Rijeka, LEO klubom Pula te Rotaract klubom Rijeka.

Ivana Kosec iz Rotaracta te Marko Mesarić voditelj Ureda za udruge SZSuR-a prenijeli su nam više detalja: