Otvoreni dan Sveučilišnih odjela

Sveučilišni odjeli na riječkom Kampusu danas su otvorili vrata svim zainteresiranim studentima, školarcima, ali i vrtićkoj djeci. Otvoreni dan Sveučilišnih odjela manifestacija je koju na godišnjoj osnovi, tijekom Festivala znanosti, organiziraju Odjel za biotehnologiju, matematiku fiziku i informatiku.

Projekt “Naš odgoj” prva je suradnja Hrvatske drame riječkog HNK Zajca sa studijem Gluma i mediji Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci. Riječ je o predstavi koja prikazuje mlade ljude, hospitalizirane u riječkoj psihijatrijskoj bolnici-  Lopači – zbog poremećaja u ponašanju.

Odsjek za filozofiju Filozofskog fakulteta u Rijeci i Hrvatsko društvo za analitičku filozofiju organiziraju 20. međunarodnu konferenciju Contemporary Philosophical Issues.

Odsjek darivatelja krvi Gradskog društva Crvenog križa Rijeka u suradnji s Tehničkim fakultetom Rijeka organizira akciju darivanja krvi.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjoj Sovi info: