Dobrovoljno darivanje krvi na Medicinskom fakultetu

U sklopu 11. akcije Dani zdravlja, Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka u suradnji s Medicinskim fakultetom organizira akciju darivanja krvi. Ovim projektom nastoji se podići svijest o sve većim potrebama za darivanjem krvi i važnosti postojanja velikog broja dobrovoljnih darivatelja.

“Odabrane teme iz povijesti Rijeke” premijerni je skup ASK Povjesničara. Tri stručna predavača provest će prisutne kroz tri različite teme i zanimljive aspekte dijelova riječke povijesti.

Marš za znanost – manifestacija je nastala 2017. godine kao reakcija na odluke američke administracije kojima se u pitanje dovode znanstvene činjenice poput globalnog zatopljenja i kojima se ugrožava sloboda i javno financiranje znanosti.

Više o ovim vijestima poslušajte u večerašnjoj Sovi info: