Građanski odgoj u opatijskim školama

Od iduće školske godine i u opatijskim osnovnim školama učit će se građanski odgoj kao izvannastavna aktivnost, odlučeno je to na današnjem potpisivanju sporazuma Grada Rijeke i Grada Opatije.

“Novine”, hrvatska dramska serija koja se emitirala na programu Hrvatske radiotelevizije, postala je prva dramska serija na hrvatskom jeziku koja se emitira na Netflixu, najvećoj i najvažnijoj platformi za streamanje programa na svijetu.

Sutra, 4. travnja, u 12.45 sati riječki gradonačelnik Vojko Obersnel posjetit će i otvoriti prodajni šator Festivala sporta i rekreacije “Homo si teć” na Trgu 128. brigade Hrvatske vojske. Sav prihod prikupljen od prodaje narukvica kao i 5 kuna od svake prodane majice namijenjen je za nabavku sportskih rekvizita i opreme za sportaše s invaliditetom.

Više o ovim vijestima poslušajte u Sovi info: