Tjedan mozga u Rijeci

Kampanja poznata u svijetu kao Brain Awareness Week, provodi se u Hrvatskoj 17. godinu zaredom pod nazivom Tjedan mozga.
U obilježavanju Tjedna mozga svih sedamnaest godina sudjelovali su Medicinski fakultet, Sveučilište i KBC u Rijeci, pa su tako i ove godine odabrali tri vrlo zanimljive teme koje će obraditi od 12. do 18. ožujka.

Traže se prirodni, opušteni i pravi studenti za posao novog PBZ vloggera. “Studenti studentima” naziv je natječaja Privredne Banke Zagreb čije su prijave započele 6. ožujka. Svi koji se žele prijaviti mogu to učiniti na Facebook stranici PBZa do 27.ožujka u 23 sata i 59 minuta.

Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka i Aktiv darivatelja krvi Viškovo organiziraju akciju darivanja krvi u subotu od 8,00 do 13,00 sati u prostoru stare škole Marčelji.
Također, Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka organizira još jednu akciju darivanja krvi uz Aktiv darivatelja krvi Sv. Nikola – Turnić koja će se odviti u ponedjeljak od 15,00 do 18,00 sati u prostoru MO Turnić.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjoj Sovi info: