Moon Of Paula – modni blog na kojem ćete pronaći svoju inspiraciju

Paula Avalon 20-ogodišnja je studentica je modnog dizajna na Sveučilištu u Zagrebu. Ljubav prema modi gaji još od djetinjstva kada je u spomenare, koje smo svi ispunjavali u osnovnoj školi, pisala da bi se željela njome baviti. U srednjoj školi se po stilu razlikovala od drugih, a na svoju je različitost uvijek dobivala pohvale. Gledajući druge YouTubere i blogere, odlučila je pokrenuti i nešto svoje – blog Moon Of Paula.
Njen je blog usmjeren na modu kojom je inspirirana, a svojim stilom želi inspirirati i druge. Kao i svaka modna blogerica upućena je u najnovije trendove i zadnje krike mode, no kako kaže, njen ih ormar ne prati. Odjeću kupuje svugdje – od high street brendova pa do second hand shopova iz kojih nikad ne izlazi praznih ruku.

Za Paulu je stil ono u čemu se svaka osoba najbolje osjeća i najbolje sebe može izraziti. Uspoređuje ga s filmskim žanrima: ” Ne sviđa se svakome isto, no to ne znači da nije dobro.”
Blog postove piše kada stigne, no najviše voli kada je to jednom tjedno. Kaže kako jedva čeka vedrije i toplije vrijeme da ponovno izađe na ulicu i slika se u novim modnim kombinacijama.

O njenom je stilu na Instagramu ovisno preko 2500 pratitelja, a sadržaj na njemu je relativno sličan onome na blogu. Objave planira po temama i kombinira boje tako da se profil čini kao pravo malo umjetničko djelo. Ono po čemu iskače od drugih su opisi ispod slika kojima pridodaje mnogo pažnje, a najviše voli pisati motivacijske objave. Smatra kako su danas društvene mreže pune mržnje te nije željela biti dijelom te negativne statistike, već je odlučila širiti pozitivu na najbolji način koji zna.

Smatra kako su društvene mreže odličan način za spojiti se s ljudima te ističe kako je na taj način upoznala mnogo ljudi koje sad može nazvati prijateljima. Jedni od takvih su njeni fotografi Irma i Luka čije fotografije krase blog Moon Of Paula. Što se tiče fotografiranja, nije preizbirljiva jer ne podnosi duga stajanja na ulici i namještanja za jednu dobru fotografiju. No opet, njeni su prijatelji navikli na fotografiranja hrane i putovanja, tako da sad znaju da prije nego krenu jesti, moraju pričekati da Paula sve uslika. Iako im je to prije smetalo, sada su veoma pozitivni i podržavaju ju u tome što radi, pa tako ističe da je veoma bitno okružiti se dobrim ljudima i pozitivnom atmosferom.

Putem svog Instagram profila želi dati što realniju sliku o sebi, ali onu koja je pozitivna. Ne preispituje svoje objave već sve teče spontano te želi da ju ljudi prate zbog onoga tko je zaista, a ne zbog idealne i iskrivljene slike. Na fotografijama se trudi prenesti iskrene emocije jer smatra kako je tako bliža svojim pratiocima.

Smatra da se danas u Hrvatskoj influenceri spominju u negativnom kontekstu jer su sve više plaćeni promovirati proizvode koji nisu toliko dobri koliko se predstavljaju te iz odgovornosti prema svojim pratiteljima, ona nikada ne bi promovirala i nešto što sama ne bi koristila. Što se tiče suradnji, za sada postoje neke, no budućnost oglašavanja vidi u influencerima te se nada kako će i hrvatske kompanije uskoro uvidjeti novo tržište.

U budućnosti bi se voljela nastaviti baviti modom te povezati svoj studiji s blogom. Studentima je poručila da jedino mogu biti istinski sretni ako rade nešto što vole. ” Novac je bitan, ali nije najbitnija stavka, mnogo je bitnije kako se mi osjećamo i živimo li svoj život sretni.” – zaključuje.

Paulu možete pratiti na njenom blogu i Instagram profilu:

Više o ovoj ambicioznoj studentici poslušajte u izdanju emisije Student i po’ :