Konferencija Career Booster

Novo izdanje konferencije Career Booster, u organizaciji Ekonomskog fakulteta u Rijeci, Centra za karijere EFRI i  Start-Up udruge iz Pule, održat će se od do 8. ožujka 2018. Sudjelovanje u svim aktivnostima konferencije je besplatno, a prijaviti se možete danas do ponoći.

Projekt Hrvatska stvara bit će predstavljen sutra na Sveučilištu u Rijeci. Cilj projekta je potaknuti kreativni duh kod mladih stvarajući lokacije u cijeloj Hrvatskoj gdje onda mogu sastajati, učiti i stvarati.

Psihološko savjetovalište Sveučilišnog centra organizira besplatni grupni tretman za studente riječkog Sveučilišta koji se bore sa socijalnom anksioznošću. Grupa će se nalaziti jednom tjedno u trajanju od 2 sata, a ukupno će se održati 8 susreta.

Detaljnije poslušajte u večerašnjoj Sovi info: