In memoriam: Korado Vujnović ( 1970.- 2018.)

Nakon kratke i teške bolesti, jučer je preminuo Korado Vujnović – kolega, sportski novinar i reporter Radija Rijeke. Više od deset godina prenosio je utakmice HNK Rijeke i postao zaštitni znak poznate emisije “Pod stijenama Kantride”.

Rođen je u Rijeci, 2. siječnja 1970. godine, a na Radio Rijeci se zaposlio 1990. godine. Prije petnaestak godina počeo je surađivati kao novinar sportskoga programa Radio Rijeke, Hrvatskoga radija i Hrvatske televizije. Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Rijeci, na temi o nogometnim transferima. Bio je oženjen i otac dviju kćeri.

Uz brojne poruke sućuti koje stižu iz različitih dijelova Hrvatske, Rijeka se danas na simboličan način oprostila od svog najvećeg navijača, velikog čovjeka i novinara – palile su se svijeće nad stijenama Kantride, a prisustvovao je veliki broj građanki i građana.

Redakcija Radija Sove izražava najdublju sućut obitelji, prijateljima i kolegama.

“Kad mi srce stane kucat’, moja duša tad će ostat’, na tom mjestu ispod stijena – za sva vremena”. Zbogom, Korado!