Suradnja između Sveučilišta u Rijeci i Instituta za antropologiju

Svečano potpisivanje sporazuma o suradnji između Sveučilišta u Rijeci i Instituta za antropologiju održano je na Rektoratu.  Sporazum su potpisali  ravnatelj Instituta, Saša Missoni, i rektorica Snježana Prijić Samaržija.

Akcija darivanja krvi održana je u Kampusu, u prostoru Studentskog restorana Kampus (u prizemlju “Akvarija”). Pozvani su bili svi studenti, profesori, a i ostali koji ispunjavaju uvjete za darivanje krvi.

20. sjednica Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci održana je u Sali Senata Sveučilišta. Na dnevnom redu bilo je imenovanje članova Povjerenstva za praćenje provedbe projekata, kontrole prehrane studenata i Erasmus programa.

U Restoranu ”Kampus” će se sutra, 1. veljače s početkom u 19 sati održati ”Maškarani party” s glazbom uživo za studente i djelatnike Sveučilišta u Rijeci. Pozvani su svi studenti i djelatnici da se maskiraju, jer maskirani dobiju jedno besplatno piće.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjoj Sovi info: