Privremene rang liste dobitnika stipendije za izvrsnost UniRi-a

Evaluacijski odbor za dodjelu stipendija za izvrsnost Sveučilišta u Rijeci objavio je privremenu rang listu studenata koji su ostvarili pravo na stipendiju za izvrsnost u akademskoj godini 2017./2018.. Dodijeljeno je sveukupno 100 stipendija u iznosu od 800 kuna mjesečno za razdoblje od 10 mjeseci. Kandidati koji se na privremenoj rang-listi nalaze iznad crte, a u međuvremenu su ostvarili pravo na neku drugu stipendiju, dužni su do 31. siječnja 2018. godine putem e-pošte: studiji@uniri.hr obavijestiti Sveučilište povlače li svoju prijavu na Natječaj. Kandidati koji nisu ostvarili pravo na stipendiju mogu podnijeti vlastoručno potpisani prigovor Evaluacijskom odboru za dodjelu stipendija za izvrsnost.

Ostale novosti iz studentskog svijeta poslušajte na linku: