Filmska večer na Filozofskom fakultetu

Autonomni studentski kolektiv “Povjesničar” večeras je priredio filmsku večer za sve studente na Filozofskom fakultetu. Projecirao se film “Frida”, biografska drama o umjetnici Fridi Khalo poznatoj po svojim autoportretima i slikama u kojima je ispitivala brojne društvene probleme, ali i izražavala vlastitu bol.

Erasmus Student Network (ESN) Rijeka, u suradnji s Regionalnim info centrom za mlade, organizira događaj pod imenom Erasmus Živa knjižnica (“Human library”). Događaju možete prisustvovati sutra u Omladinskom Kulturnom Centru Palach u 18 sati.

U subotu 20. siječnja na skijalištu Platak održat će se 1. Prvenstvo Hrvatske u odbojci na snijegu u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Dan mimoza – Dan prevencije raka vrata maternice održava se sutra.Tim povodom će na Korzu (između Kraša i Tiska) biti postavljen šator Gradskog društva Crvenog križa Rijeka u kojem će članovi Lige protiv raka Primorsko-goranske županije dijeliti mimoze i edukativni materijal.

Više o ovim temama doznajte u večerašnjoj Sovi info: