Pravna klinika, prijave za CERIecon i drone racing

Pravna klinika napravila je prvi posjet Rijeci u 2018. godini. Prošle godine Klinika je gostovala čak 7 puta, a svaki put zaprimila je više od 70 slučajeva. Radi se o projektu gdje stariji studenti Pravnog fakulteta u Zagrebu u suradnji s profesorima mentorima pomažu svim građenima kojima je pravna pomoć financijski nedostupna.

Otvorene su prijave za CERIecon Playpark Rijeka. Radi se o šestomjesečnom programu osbosobljavanja i poslovne podrške za mlade firme, start-upove i pojedince s idejom. Prijaviti se možete na stranicama Step Ri Centra.

Dom Mladih Rijeka organizira drugu školu Drone Racing-a. Radionica će trajati 3 mjeseca, a naučit ćete izraditi svoju letjelicu i natjecati se u sve popularnijem avanturističkom sportu.

Večerašnju Sovu Info poslušajte na linku: