Što je djelotvorno u psihoterapiji?

Što je djelotvorno u psihoterapiji?-naslov je današnjeg predavanja profesorice Inke Miškulin koje se održalo na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta. Radi se o trećem izdanju serije predavanja Psihologijski razgovori čiji je organizator Udruga studenata psihologije Psirius.

Udruga AIESEC ponovno organizira projekt World In A City. Ovoga puta radi se o radionicama španjolskog jezika koji možete naučiti od izvornog govornika u 5 tjedana.Prijavnicu možete potražiti na Facebook stranici AIESEC Rijeka.

Moot Court Croatia, jedino studentsko natjecanje u obliku simuliranog suđenja na hrvatskom jeziku i po hrvatskim pozitivnim propisima, otvorilo je prijave.

Cijene Autoškola ponovno su poskupile, iako se krajem 2017. godine pretpostavljalo kako će novim Zakonom o sigurnosti prometa na cestama vozački ispit znatno pojeftiniti.

Više o ovim temama poslušajte u večerašnjoj Sovi info: