Putujuća izložba A4 0

Putujuća izložba A4 0 dolazi u Rijeku. Radi se o nacionalnom programu Galerije umjetnina iz Splita koji povezuje studente likovnih akademija i povijesti umjetnosti te potiče suradnju budućih umjetnika i kustosa. Izložba možete posjetiti od ponedjeljka 15. siječnja u Galeriji Kortil.

Platforma Skillshare napravila je ponudu koja bi mogla biti korak u tom ostvarenju. Na platformi vas očekuje više od 18 000 tečajeva, a ukoliko se prijavite do kraja siječnja, možete dobiti neograničeni pristup za samo 1 dolar.

Za sve studente koji vole putovanja i imaju avanturistički duh, KOHOLA SURF HOUSE traži volontere. Radi se o volontiranju u proljetnim kampovima u trajanju od 10 i 6 tjedana na Kanarima i Potrugalu.Prijave traju do 15. siječnja, a prijaviti se možete na mail adresu: koholasurfklub@gmail.com

Više o ovim temama poslušajte u  večerašnjem izdanju Sove info: