Domski odbori- glas studenata ili slovo na papiru?

U večerašnjem izdanju Studomatike ugostili smo predsjednicu Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci- Pegi Pavletić i bivšeg predsjednika Domskog odbora naselja Kampus- Franju Podobnika. S obzirom da je danas zaključena prva faza projekta- TRIS, kojom je obilježena gradnja prva 3 paviljona na Kampusu, raspravili smo o tome jeli sve bilo po propisu kroz oči studenata-stanara naselja u prvoj godini provedbe projekta. Također, gosti su ukazali na nedovoljan broj prijavljenih za oformljavanje novog saziva Domskih odbora Kampus i IGK te je predsjednica SZSuR pozvala sve zainteresirane da se prijave na natječaj koji je još uvijek otvoren.
Koji su se konkretni problemi pojavljivali te kako su riješeni, poslušajte u večerašnjem izdanju emisije: